Молодіжна збірна України виграла чемпіонат світу з футболу

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Українська збірна обіграла команду Південної Кореї й стала переможцем Молодіжного чемпіонату світу з футболу.

Збірні відкрили рахунок уже на 5-й хвилині. Винуватцем став кореєць Лі Кан Ин, який реалізував пенальті. На 34-й хвилині українці зрівняли рахунок завдяки 17-річному Владиславу Супрязі. На 52-й хвилині був оформлений дубль.

На 89-й хвилині Георгій Цитаішвілі закинув ще один мʼяч у ворота суперників, довівши рахунок до 3:1 на користь України.

Команду з перемогою привітали президент Володимир Зеленський і премʼєр-міністр Володимир Гройсман.

У складі української команди — чемпіона світу з футболу U20 грає син загиблого героя АТО Павла Дришлюка — Кирило. Його батько був убитий російськими терористами 6 червня 2014 року під час обльоту Словʼянська на літаку-фоторозвіднику.