Під Адміністрацією президента протестували проти Маршу рівності в Києві

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Кілька десятків людей влаштували під будівлею Адміністрації президента в Києві протест проти проведення Маршу рівності, запланованого на 23 червня.

В акції брали участь активісти організацій «Правий сектор», «Традиція і порядок», «Невідомий патріот» та «Християнський фронт».

Як повідомляє «Укрінформ», активісти тримали плакати з написами «Марш рівності на крові — ось лице ЛГБТ» , «Є родина — є країна», «Закон для сімей — Україна для сімей», «Традиційна родина — здорова країна» тощо.

Знаєте, давно не був біля АП, постійно було закрито...Щось змінюється..."Радікали", знову біля АПУ))

Gepostet von Іван Татауров am Dienstag, 18. Juni 2019

Також вони вимагали розслідувати події минулого року, коли поліція відтіснила активістів правих організації та не дала деяким із них взяти участь в альтернативній акції протесту під час проведення Маршу рівності.

«Рік тому, 17 червня 2018 року, в Україні під час так званого гей-параду були вперше побиті люди, які вийшли на захист сімʼї та сімейних цінностей. І досі не проведено службове розслідування в поліції, ніхто не покараний. Ми звертаємося до нового президента для того, щоб покарали всіх винних у побитті мирних громадян», — цитує видання співорганізатора акції Руслана Кухарчука.