Українців закликають долучитися до всесвітньої акції «День без поліетилену»

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Міністр екології Остап Семерак закликав українців 3 липня, у Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів, долучитися до акції «День без поліетилену». Про це він написав у Facebook.

«Це означає, що цього дня ви повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Їм давно є прекрасні альтернативи у вигляди екоторбинок, паперових пакетів, зроблених власноруч сіток, названих у народі «авоськами». Насправді альтернатив багато. Тут все залежить від вашої фантазії», — написав міністр екології.

Таким чином у Мінекології хочуть привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів, непоправного забруднення довкілля пластиковими відходами та сприяти популяризації доступних екологічних рішень на заміну пластику серед споживачів торговельних мереж, супермаркетів і магазинів роздрібної торгівлі.

#День_без_поліетилену Людина не може жити тільки без кисню. Без решти речей - може. Думаю, що один день без...

Gepostet von Остап Семерак am Donnerstag, 13. Juni 2019

Долучитися до акції можуть усі бажаючі.

«Ми пропонуємо спробувати добу пожити без пластику всім закладам торгівлі та послуг, супермаркетам, магазинам, ринкам тощо, а також українцям, які хочуть бути відповідальними та турбуватися про довкілля», — написав Остап Семерак.

Зареєструватися для участі в акції можна за посиланням.