У Великій Британії почалися королівські скачки та дефіле жіночих капелюшків. Як це виглядає?

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Dan Kitwood / Getty Images

18 червня Єлизавета II відкрила щорічні Королівські скачки в Аскоті — одну з головних світських подій британського літа. Вперше їх проводили ще в 1711 році за ініціатівою королеви Анни.

За традицією на скачках обовʼязково присутні королева Єлизавета II і вся королівська родина. Однак цього року принц Гаррі та його дружина герцогиня Сассекська Меган Маркл не приїхали на захід.

Steve Parsons / PA Images via Getty Images

Під час пʼятиденного марафону проходить сімнадцять забігів. Коні з королівської стайні теж беруть участь у змаганнях і часто приходять першими.

Щороку на цей захід приїжджають понад 300 тисяч осіб і весь вищий світ британського суспільства. Відбувається це все в невеликому містечку Аскот в районі Віндзор і Мейденхед графства Беркшир, у 40 км від Лондона.

Dan Kitwood / Getty Images

Royal Ascot дуже знаменитий не тільки скачками, але й дефіле дамських капелюшків. Королівські скачки передбачають дуже строгий дрес-код як для чоловіків, так і для жінок. Так, чоловіки зобовʼязані надіти фрак чорного або сірого кольору, краватку, чорний або сірий циліндр, рукавички та чорні черевики. Для дам обовʼязковим є капелюшок, причому щодня новий.

Dan Kitwood / Getty Images

Adam Davy / PA Images via Getty Images

Dan Kitwood / Getty Images