Qatar Airways очолила рейтинг найкращих авіакомпаній світу. Українських перевізників серед першої сотні немає

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Facebook / Qatar Airways

Авіакомпанія Qatar Airways очолила рейтинг найкращих авіакомпаній світу за версією британської дослідницької компанії Skytrax.

Компанія очолила цей рейтинг упʼяте. Друге місце посіла Singapore Airlines. На третій позиції у 2019 році залишилася ANA All Nippon Airways (Японія). Також до першої десятки увійшли Cathay Pacific Airways (Гонконг), Emirates (ОАЕ), EVA Air (Тайвань), Hainan Airlines (Китай), Qantas Airways (Австралія), Lufthansa (Німеччина) та Thai Air (Таїланд).

До списку також потрапили дві російські авіакомпанії — «Аэрофлот» (22 місце) та S7 (96 місце). Польський авіаперевізник LOT посів 67 місце. Українські авіакомпанії у сотні кращих у світі не значаться.

  • У січні фінська авіакомпанія Finnair очолила рейтинг найбільш безпечних авіаперевізників світу. Останні місця в рейтингу безпеки авіаперевезень посіли авіакомпанії з Росії, Ефіопії та Індонезії.
  • Компанія Boeing у перший день міжнародного авіасалону Ле Бурже в Парижі (Франція) не отримала жодного замовлення на свої літаки, тоді як її конкурент Airbus заявив про замовлення та опціони на 123 літаки.