«Без камер та журналістів». Батько Гандзюк просить зустрічі із Зеленським. Президент відповів

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Батько вбитої херсонської активістки Катерини Гандзюк Віктор наполягає на закритій зустрічі з президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити перебіг розслідування вбивства його дочки.

Про це він написав у відкритому листі до глави держави.

Лист до Володимира Зеленського.Прошу максимально поширити цей пост, щоб Президент точно прочитав його.Про справу...

Gepostet von Віктор Гандзюк am Mittwoch, 19. Juni 2019

«Я хочу зустрітися з Президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова, і в нас усього одна мета — покарати винних у вбивстві. Балотуючись, Володимире, ви вимагали у Петра Порошенка покарати вбивць Каті. Сьогодні президентом стали ви. Вбивці досі не покарані», — написав Гандзюк.

Він висловив невдоволення у звʼязку з ходом справи, тюремними термінами для виконавців і відсутністю на лавах підсудних організаторів вбивства.

«Підписані принизливі угоди з виконавцями, угоди з примусу, тому що немає доказів. Місцева поліція їх не збирала, а ті, що зібрала — знищила. У поліції ніхто не покараний [...]. Виконавці отримали смішні вироки, як за крадіжку велосипеда. Організатор за кордоном, і ще не в міжнародному розшуку. Замовники на волі, один керує областю, інші, кажуть, збираються в парламент», — пояснив Гандзюк.

Пізніше, президент Володимир Зеленський відповів у коментарі під постом Гандзюка і заявив, що готовий з ним зустрітися.

«Доброго дня. Давайте зустрінемося в АП [Адміністрація президента]. З вами звʼяжеться Марія», — написав він.