«Слуга народу» представила всіх кандидатів у мажоритарних округах

Перегляди:
4256
Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Соколовська Інна / УНІАН

Президентська партія «Слуга народу» опублікувала список своїх кандидатів по мажоритарних округах. Партія представила кандидатів від 24 областей та Києва.

Вінницька область:

№11 — Пашковський Максим Ігорович

№12 — Драбовський Анатолій Григорович

№13 — Максименко Юрій Володимирович

№14 — Борзова Ірина Наумівна

№15 — Пращук Віталій Юрійович

№16 — Томляк Таїса Сергіївна

№17 — Коваль Олександр Леонідович

№18 — Довгань Павло Олегович

Ви чекали цього дня дуже довго – тож зустрічайте! Кандидати в одномандатних округах Вінницької області:Округ № 11 –...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Волинська область:

№19 — Мисковець Назар Сергійович

№20 — Рубльов Вячеслав Володимирович

№21 — Лев Андрій Миколайович

№22 — Пісачук Сергій Васильович

№23 — Приймачук Максим Петрович

Кандидати в одномандатних округах Волинської області:Округ № 19 – Мисковець Назар СергійовичЗакінчив Волинський...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Дніпропетровська область:

№24 — Кисилевський Дмитро Давидович

№25 — Бужанський Максим Аркадійович

№26 — Нестеренко Кирило Олександрович

№27 — Медяник В’ячеслав Анатолійович

№28 — Мисягiн Юрiй Михайлович

№29 — Демченко Сергій Олексійович

№30 — Лічман Ганна Василівна

№31 — Захарченко Володимир Васильович

№32 — Криворучкіна Олена Володимирівна

№33 — Корявченков Юрій Валерійович («Юзік»)

№34 — Чорний Дмитро Сергійович

№35 — Герман Денис Вадимович

№36 — Каптєлов Роман Володимирович.

№37 — Фартушний Ігор Іванович

№38 — Бородін Владислав Валерійович

№39 — Северин Сергій Сергійович

№40 — Трухін Олександр Миколайович

Кандидати в одномандатних округах Дніпропетровської області:Округ № 24 – Кисилевський Дмитро ДавидовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Донецька область:

№45 — Кюрджиєв Георгій Тимофійович

№46 — Вощанов Родіон Ігорович

№47 — Патлачук Василь Никифорович

№48 — Васілі Євген Ігорович

№49 — Сівохо Сергій Анатолійович

№50 — Романцова Тетяна Володимирівна

№51 — Радченко Дмитро Андрійович

№52 — Губа Сергій Васильович

№57 — Салгалов Вячеслав Сергійович

№58 — Романюк Віктор Валерійович

№59 — Цибань Наталія Володимирівна

№60 — Безуглий Олександр Миколайович

Список кандидатів в одномандатних округах Донецької області:Округ № 45 – Кюрджиєв Георгій ТимофійовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Житомирська область:

№62 — Герасименко Ігор Леонідович

№63 — Кицак Богдан Вікторович

№64 — Сігачов Вячеслав Валерійович

№65 — Костюк Дмитро Сергійович

№66 — Грищенко Тетяна Миколаївна

№67 — Кузьміних Сергій Володимирович

Кандидати в одномандатних округах Житомирської області:Округ № 62 – Герасименко Ігор ЛеонідовичЖитомирянин, закінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Закарпатська область:

№68 — Пекарь Олександр Вікторович

№69 — Токар Едгар Володимирович

№70 — Лаба Михайло Михайлович

№71 — Грабар Сергій Володимирович

№72 — Носа Вадим Іванович

№73 — Маргітич Іван Володимирович

Список кандидатів в одномандатних округах Закарпатської області:Округ №68 – Пекарь Олександр ВікторовичЗакарпатець,...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Запорізька область:

№74 — Касай Геннадій Олександрович

№75 — Соха Роман Васильович

№76 — Шевченко Євгеній Володимирович

№77 — Штепа Сергій Сергійович

№78 — Боговін Віталій Вікторович

№79 — Яцик Юлія Григорівна

№80 — Гладкий Дмитро Вікторович

№81 — Мельник Павло Вікторович

№82 — Нікітіна Марина Вікторівна

Список кандидатів в одномандатних округах Запорізької області:Округ № 74 – Касай Геннадій ОлександровичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Ивано-Франковская область:

№83 — Сторожук Андрій Леонідович

№84 — Фріс Ігор Павлович

№85 — Прощук Едуард Петрович

№86 — Матусевич Олександр Борисович

№87 — Андрійович Зіновій Мирославович

№88 — Шевченко Андрій Леонідович

№89 — Тимофійчук Володимир Ярославович

Список кандидатів в одномандатних округах Івано–Франківської області:Округ № 83 – Сторожук Андрій ЛеонідовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Київська область:

№90 — Нестерчук Юрій Вікторович

№91 — Дунда Олег Андрійович

№92 — Колюх Валерій Вікторович

№93 — Скороход Анна Костянтинівна

№94 — Дубінський Олександр Анатолійович

№95 — Горобець Олександр Сергійович

№96 — Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

№97 — Галушко Микола Леонідович

№98 — Бунін Сергій Валерійович

Зустрічайте ​​список кандидатів в одномандатних округах Київської області:Округ № 90 – Нестерчук Юрій...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Кіровоградська область:

№99 — Дануца Олександр Анатолійович

№100 — Мурдій Ігор Юрійович

№101 — Кузбит Юрій Михайлович

№102 — Петрощук Артем Васильович

№103 — Воронько Олег Євгенович

Список кандидатів в одномандатних округах Кіровоградської області:Округ № 99 – Дануца Олександр АнатолійовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Луганська область:

№105 — Кобзар Сергій Олегович

№106 — Кузнєцов Олексій Олександрович

№107 — Сорокін Олександр Олексійович

№112 — Місінкевич Ярослав Петрович

№113 — Сліпець Віта Володимирівна

№114 — Мойсєєв Максим Сергійович

Список кандидатів в одномандатних округах Луганській області:Округ № 105 – Кобзар Сергій ОлеговичЗакінчив Донбаський...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Львівська область:

№115 — Шубка Катерина Павлівна

№116 — Мельник Ростислав Леонідович

№117 — Фединяк Роман Анатолійович

№118 — Федецький Артем Андрійович

№119 — Кавецький Орест Юрійович

№120 — Голяк Леся Володимирівна

№121 — Саламаха Орест Ігорович

№122 — Шумський Андрій Миколайович

№123 — Квасецька Наталія Василівна

№124 — Камельчук Юрій Олександрович

№125 — Яворський Микола Миколайович

№126 — Наконечний Володимир Михайлович

Список кандидатів в одномандатних округах Львівської області:Округ №115 – Шубка Катерина ПавлівнаЗакінчила юридичний...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Миколаївська область:

№127 — Пасічний Олександр Станіславович

№128 — Гайду Олександр Васильович

№129 — Копитін Ігор Володимирович

№130 — Негулевський Ігор Петрович

№131 — Чорноморов Артем Олегович

№132 — Дирдін Максим Євгенович

Кандидати в одномандатних округах Миколаївської області:Округ № 127 – Пасічний Олександр СтаніславовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Одеська область:

№133 — Дмитрук Артем Геннадійович

№134 — Колєв Олег Вікторович

№135 — Леонов Олексій Олександрович

№136 — Горенюк Олександр Олександрович

№137 — Муконін Олександр Вікторович

№138 — Чернявський Степан Миколайович

№139 — Васильковський Ігор Ігорович

№140 — Колебошин Сергій Валерійович

№141 — Ткаченко Олександр Миколайович

№142 — Плохой Руслан Ігорович

№143 — Куртєв Віктор Владиславович

Список кандидатів в одномандатних округах Одеської області:Округ № 133 – Дмитрук Артем ГеннадійовичЗакінчив юридичний...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Полтавська область:

№144 — Нальотов Дмитро Олександрович

№145 — Боблях Андрій Ростиславович

№146 — Урін Фелікс Олександрович

№147 — Дудник Сергій Сергійович

№148 — Ляшенко Анастасія Олексіївна

№149 — Касай Костянтин Іванович

№150 — Мовчан Олексій Васильович

№151 — Березін Максим Юрійович

Список кандидатів в одномандатних округах Полтавської області:Округ № 144 – Нальотов Дмитро ОлександровичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Рівненська область:

№152 — Ковальчук Олександр Володимирович

№153 — Іванісов Роман Валерійович

№154 — Аліксійчук Олександр Васильович

№155 — Рашовський Володимир Володимирович

№156 — Литвиненко Сергій Анатолійович

Список кандидатів в одномандатних округах по Рівненській області:Округ № 152 – Ковальчук Олександр...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Сумська область:

№157 — Рябуха Тетяна Василівна

№158 — Васильєв Ігор Сергійович

№159 — Шевченко Дмитро Станіславович

№160 — Сахнюк Тетяна Володимирівна

№161 — Гузенко Максим Васильович

№162 — Задорожній Микола Миколайович

Список кандидатів в одномандатних округах Сумської області:Округ № 157 – Рябуха Тетяна ВасилівнаЗакінчила Сумський...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Тернопільська область:

№163 — Богданець Андрій Володимирович

№164 — Василів Ігор Володимирович

№165 — Кісілевич Володимир Володимирович

№166 — Сопель Ігор Михайлович

№167 — Гевко Володимир Леонідович

Список кандидатів в одномандатних округах Тернопільської області:Округ № 163 – Богданець Андрій ВолодимировичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Харківська область:

№168 — Мезенцева Марія Сергіївна

№169 — Куницький Олександр Олегович

№170 — Одарченко Андрій Миколайович

№171 — Кінзбурська Вікторія Олександрівна

№172 — Здебський Юрій Вікторович

№173 — Бакумов Олександр Сергійович

№174 — Алєксєйчук Вікторія Іванівна

№175 — Пивоваров Євген Павлович

№176 — Счисльонок Олександр Васильович

№177 — Любота Дмитро Валерійович

№178 — Літвінов Олександр Миколайович

№179 — Кучер Олексій Володимирович

№180 — Красов Олексій Ігорович

№181 — Микиша Дмитро Сергійович

Список кандидатів в одномандатних округах Харківської області:Округ № 168 – Мезенцева Марія СергіївнаЗакінчила...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Херсонська область:

№182 — Павліш Павло Васильович

№183 — Вагнєр Вікторія Олександрівна

№184 — Репілевський Данило Едуардович

№185 — Іванов Володимир Ілліч

№186 — Ковальов Олексій Іванович

Список кандидатів в одномандатних округах Херсонської області:Округ № 182 – Павліш Павло ВасильовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Хмельницька область:

№187 — Стефанчук Микола Олексійович

№188 — Бочкарьова Оксана Валеріївна

№189 — Копанчук Олена Євгенівна

№190 — Жмеренецький Олексій Сергійович

№191 — Потапова Марина Валеріївна

№192 — Гуменюк Василь Васильович

№193 — Марчук Ігор Петрович

Список кандидатів в одномандатних округах по Хмельницькій області:Округ № 187 – Стефанчук Микола ОлексійовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Чернівецька область:

№201 — Лис Олена Георгіївна

№202 — Заремський Максим Валентинович

№203 — Мазурашу Георгій Георгійович

№204 — Божик Валерій Іванович

Список кандидатів в одномандатних округах Чернівецької області:Округ №201 – Лис Олена ГеоргіївнаМає спеціальність...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Чернігівська область:

№205 — Семінський Олег Валерійович

№206 — Поляков Антон Едуардович

№207 — Зуєв Максим Сергійович

№208 — Панченко Антон Олександрович

№209 — Зуб Валерій Олексійович

№210 — Пахомов Дмитро Анатолійович

Список кандидатів в одномандатних округах Чернігівської області: Округ №205 – Семінський Олег ВалерійовичЗакінчив...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019

Кандидати по Києву:

№211 — Юрченко Олександр Миколайович

№212 — Перебийніс Максим Вікторович

№213 — Дубнов Артем Васильович

№214 — Швець Сергій Федорович

№215 — Яременко Богдан Васильович

№216 — Забуранна Леся Валентинівна

№217 — Безугла Мар’яна Володимирівна

№218 — Гурін Дмитро Олександрович

№219 — Тищенко Микола Миколайович

№220 — Бондар Ганна Вячеславівна

№221 — Пуртова Анна Анатоліївна

№222 — Грищук Роман Павлович

№223 — Буймістер Людмила Анатоліївна

Кандидати в одномандатних округах по Києву:Округ № 211 – Юрченко Олександр МиколайовичЗакінчив Київський національний...

Gepostet von Слуга Народу am Freitag, 21. Juni 2019