Зураб Аласанія звільнився з посади голови правління «Суспільного»

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Зураб Аласанія звільнився з посади голови правління «Суспільного». Про це він написав у Facebook.

"Ми просто йшли; у нас нема зерна неправди за собою" (с) Т.Г.Ш.Рішення Наглядової Ради по достроковому припиненню...

Gepostet von Zurab Alasania am Montag, 24. Juni 2019

На такий крок він пішов, аби не порушувати закон, оскільки рішення суду про незаконність його звільнення Наглядовою радою «Суспільного» ще не набуло чинності.

«Це означає, що ми дотримуємося закону. Тобто: рішення суду набуде чинності через 30 днів (з дня отримання всіма відповідачами цього рішення, або, якщо буде подана апеляція — з дня рішення суду другої інстанції). До того часу скасоване судом рішення НР є формально чинним. А це означає, що сьогодні мій контракт вважається розірваним», — написав Аласанія.

Він зазначив, що поки на його посаді буде Микола Чернотицький, який раніше відповідав за філії «Суспільного». До набрання законної сили рішенням суду, Аласанія працюватиме на посаді експерта правління.

  • Зураба Аласанію достроково усунули з посади голови правління НСТУ увечері 31 січня. Тимчасовим главою «Суспільного» призначили члена правління НСТУ Миколу Чернотицького.
  • 19 червня Шевченківський районний суд Києва визнав незаконним звільнення з посади голови правління «Суспільного» Зураба Аласанії.
  • Напередодні судового засідання Аласанія прогнозував, що його можуть зняти з посади всупереч рішенню суду. Він також говорив, що готовий розпочати конструктивний діалог із наглядовою радою суспільного мовника. «Я хочу дочекатися рішення суду, для мене дуже важливо довести, що Наглядова рада [«Суспільного»] не могла судити про мій професіоналізм, тому що сама недостатньо для цього професійна. Для мене суд має велике значення. Якщо буде рішення на мою користь, я готовий все обнулити і почати конструктивну роботу заради «Суспільного», — повідомив медіаменеджер theБабелю.