Порошенко закликав МЗС почати переговори про зміну назви Грузії на Сакартвело

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Колишній президент Петро Порошенко закликав Міністерство закордонних справ почати переговори про перейменування офіційної назви Грузії на Сакартвело.

Про це він написав у Facebook.

Порошенко закликав українців підтримати Грузію

უკრაინელების გულები საქართველოსთვის ძგერსНаша політична сила повністю солідарна з народом Грузії, який чинить спротив російському імперіалізму і бореться з окупацією. Зараз Москва хоче знову економічно послабити Грузію, блокуючи повітряне сполучення і завдає удару по туристичній Грузії.Ми, українці, не повинні залишити у біді своїх грузинських братів. Звичайно я закликаю українців відпочивати в Україні, але тим, хто планує відпочивати за кордоном або в окупованому Криму, рекомендую переорієнтуватися на Грузію. Звертаюся до Уряду України та Міністерства інфраструктури з пропозицією надати у цей період знижку на аеронавігаційні та аеропортові збори для рейсів сполученням Україна-Грузія-Україна. Авіакомпанії могли б знизити ціни на квитки. Грузія пішла на те, щоб змінити одну ключову літеру у назві Києва – бо ми Київ, а не Кієв. На мою думку, МЗС України має розпочати переговори про зміну офіційної назви Грузії на Сакартвело. Дуже важливо допомогти тим, хто так само, як і ми, багато років бореться з російською агресією. Підтримати Сакартвело – означає підтримати Україну!

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 24. Juni 2019

«Грузія пішла на те, щоб змінити одну ключову букву в назві Києва — тому що ми Кyiv, а не Kiev. На мою думку, МЗС України має почати переговори про зміну офіційної назви Грузії на Сакартвело. Дуже важливо допомогти тим, хто так само, як і ми, багато років бореться з російською агресією. Підтримати Сакартвело — значить підтримати Україну», — написав він.

Порошенко також звернувся до уряду і Міністерства інфраструктури з пропозицією надати знижку на аеронавігаційні та аеропортові збори для рейсів у Грузію і назад, щоб авіакомпанії могли знизити вартість на квитки. Це він пояснив тим, що зараз Росія завдала удару по економіці Грузії і заборонила авіасполучення з країною.