У Києві активісти пікетують посольства країн, які підтримали та голосували за зняття санкції з Росії в ПАРЄ

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У Києві кілька десятків активістів протестують під посольствами країн, які підтримували та голосували за зняття санкції з Росії для повернення її до Парламентської асамблеї Ради Європи. Акція була анонсована у Facebook.

Європа капітулює - Україна воює!Приєднуйтесь до маршруту. Зараз є тільки близько 50 людей...

Gepostet von Alina Bodnar am Dienstag, 25. Juni 2019

Акція протесту розпочалася біля посольства Австрії. Та після пікетування австрійського посольства активісти рушили й до диппредставництв інших країн, які так само голосували за повернення Росії до Парламентської асамблеї. Загалом в акції беруть участь близько сотні активістів.

Акція Ні поверненню Росії до ПАРЄ! Пікет посольств країн-союзників РФЄвропа капітулює - Україна воює!.Активісти вже відвідали посольство Австрії. Зараз біля посольства Німеччини.Далі - Вірменія, Норвегія, Італія, Франція, Фінляндія.Приєднуйтесь до маршруту. Зараз є тільки близько 50 людей 👏https://www.google.com/maps/d/viewer?usp=sharing&mid=1PlEa8Isr0C7WjoU6et_JPFVdDkllQ2pe#stoprussia #RussiaOutoPACEПодія в фб https://www.facebook.com/events/2278825122379122/?ti=as

Gepostet von Alina Bodnar am Dienstag, 25. Juni 2019

Пікетувальники йдуть таким маршрутом — посольство Австрії, посольство Німеччини, посольство Вірменії, посольство Норвегії, посольство Італії, посольство Словаччини, посольство Франції, посольство Фінляндії, посольство Нідерландів та Офіс Ради Європи.

Активісти тримають плакати та скандують: «Ні реваншу!», «Ні Росії у ПАРЄ!», а також закидають території посольств залитими червоною фарбою російськими рублями.