У Харкові невідомі вночі повертали таблички із іменем Жукова на будинки на проспекті Григоренка

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

У Харкові невідомі вночі зняли декілька табличок на будинках на проспекті Петра Григоренка та повісили на їхніх місцях інші — з написом «проспект маршала Жукова».

Про це повідомляє UA:Харків.

Таблички з іменем Жукова на проспекті у Харкові

На проспекті, якому міськрада повернула ім'я Маршала Жукова, пізно ввечері 25 червня почали змінювати таблички. Про це UA: Харків розповів мешканець Харкова Сергій Тимохін. За його словами, до нього звернулися знайомий, мешканець одного з будинків по проспекту. Чоловік побачив драбину за вікном і вирішив, що до його сусідів намагаються вдертися невідомі. «Біля будинку, біля його вікна, встановили драбину якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали собі. Це була біла «Волга» з драбиною на багажнику. Подзвонив, вийшов з хати, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі? Сказали, що вночі цього робити не варто. По-перше, це турбує мешканців. По-друге, я розумію, що є рішення, треба показати всі папери і зробити це вдень, щоб це було не, як у крадіїв...», — розповів Тимохін. На місце викликали поліцію. Патрульні попросили робочих припинити роботи до завтра. https://kh.suspilne.media/news/28052

Gepostet von UA: Харків am Dienstag, 25. Juni 2019

Нові таблички висять на будинках проспекту № 17, 19, 21, 23 та 31.

За словами місцевого жителя Сергія Тимохіна, який бачив процес встановлення табличок, це робили невідомі люди на білій «Волзі».

За інформацією журналістів, на місце приїхала поліція. Люди, які змінювали таблички, не представилися, але сказали, що працюють «на підставі угоди». Патрульні попросили робітників припинити роботи до ранку.