Вакарчук на День Конституції кличе під Раду на флешмоб

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук закликав людей прийти на флешмоб у День Конституції (28 червня) під стіни Верховної Ради.

Своє звернення він опублікував на сторінці партії в Facebook.

Всім привіт! 28 червня Україна відзначає День Конституції. Я пропоную відзначити його разом. Приходьте в День Конституції на площу Конституції перед ВР. Верховна Рада – це те місце, від якого залежать справжні зміни, але зараз вона працює так, що їй не довіряє 90% українців.Давайте влаштуємо масовий флешмоб і покажемо, #СкількиНас – тих, хто готовий до справжніх змін!28 червня, 14.30Площа Конституції перед ВРЗмінимо Раду – змінимо Україну!РЕЄСТРУЙТЕСЬ: facebook.com/events/460564058060643/ #ГолосЗмін #Вакарчук #СВ #НоваПолітика #ВР

Gepostet von Святослав Вакарчук am Mittwoch, 26. Juni 2019

«Всім привіт! 28 червня Україна відзначає День Конституції. Я пропоную відзначити його разом. Приходьте в День Конституції на площу Конституції перед ВР. Верховна Рада — це те місце, від якого залежать справжні зміни, але зараз вона працює так, що їй не довіряє 90% українців. Давайте влаштуємо масовий флешмоб і покажемо, скільки нас — тих, хто готовий до справжніх змін», — сказав він.

Зустріч призначено на 14:30. У Facebook «Голосу» також доступна реєстрація на захід.