Сервіс DeepNude, що «роздягав» жінок на фото, вирішили закрити

Перегляди:
1030
Автор:
Тетяна Павлова
Дата:

Розробники сервісу DeepNude, що створює підроблені фотографії оголених жінок за допомогою нейромережі, оголосили про закриття проєкту.

Про це його автори повідомили у Twitter.

Це сталося через п'ять днів після його офіційного запуску. Розробники визнали, що серйозно недооцінили попит на додаток і вирішили закрити його, оскільки «світ поки не готовий до DeepNude».

«Ми думали, що будемо продавати обмежену кількість копій в місяць. Якщо чесно, додаток не такий вже приголомшливий, він працює тільки з певними фото. Ми ніколи не думали, що він стане вірусним, і ми втратимо контроль над трафіком. Ми сильно недооцінили запит», — заявили автори програми.

Вони додали, що «якщо додаток використовують 500 тисяч користувачів, то ймовірність того, що люди стануть зловживати ним, занадто висока».

DeepNude — це програма, яка за допомогою нейромережі редагує фотографії жінок, прибираючи одяг і домальовуючи замість нього частини оголеного тіла.

Вебверсія DeepNude вийшла 23 березня, а через три місяці з'явилася програма для Windows і Linux.

Додаток набув широкого поширення після того, як 27 червня про нього повідомили ЗМІ.

  • У травні стало відомо, що додаток для смартфонів Ever, який пропонує користувачам безкоштовне резервне копіювання всіх фотографій, таємно використовує приватні знімки для розробки та продажу програмного забезпечення для розпізнавання облич.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо