Партія Вакарчука «взяла в руки» будівлю Ради

Автор:
Тетяна Павлова
Дата:

Igor Surf / Facebook

Сьогодні, у День Конституції України, партія Святослава Вакарчука «Голос» влаштувала під стінами парламенту акцію «Візьмемо Раду в свої руки».

Про це повідомляють на Facebook-сторінці політсили.

Таким чином у партії вирішили нагадати країні, що справжні зміни відбуваються саме в Раді.

«На жаль, сьогодні Верховна Рада — не те місце, якому довіряють українці. Навпаки, понад 90% не довіряють Верховній Раді. Прийшов час це змінити. Прийшов час взяти Верховну Раду в наші руки!» — заявив Вакарчук у своєму відеозверненні.

Візьмемо Раду в свої руки?) 21.07 голосом кожного, а вже сьогодні о 14:30 приєднуйтесь до флеш-мобу коло Верховної Ради, площа Конституції в День Конституції.Голос

Gepostet von Святослав Вакарчук am Freitag, 28. Juni 2019

У партії наголошують, що 150 тисяч — «це кількість робочих годин, які прогуляли депутати поточного скликання». «Вдумайтеся, це 17 років! Вражають цифри? То ж чи мають право депутати представляти інтереси народу при такому рівні недовіри і безвідповідальності?» — заявили в політсилі.

Під час акції її учасники на чолі з Вакарчуком оточили будівлю парламенту, взявшись за руки, та обнесли її синьо-жовтою стрічкою на знак того, що Рада в їхніх руках.

Вакарчук мітить в Раду та мітить Раду

Gepostet von Anton Bondarenko am Freitag, 28. Juni 2019

Чекаємо на площі Конституції в день Конституції! Приходьте брати Раду у свої руки! Селфі - виключно для привернення уваги 🙂UPD: А тепер нас багато!

Gepostet von Yaryna Klyuchkovska am Freitag, 28. Juni 2019
"Беремо Раду в свої руки"

Наживо: "Беремо Раду в свої руки"#НоваПолітика #ГолосЗмін

Gepostet von Голос am Freitag, 28. Juni 2019