Кандидат у депутати вирішив використати для піару спалені автобуси. Ним зацікавилася поліція

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Кандидат у народні депутати з метою піару вирішив розмістити плакати на спалених автобусах, які є речовими доказами. Поліція за цим фактом відкрила кримінальне провадження, повідомляє пресслужба правоохоронців у Facebook.

Так, у селі Бишів, у Макарівському районі (Київська область) пожежа знищила три автобуси. Їх залишили на зберігання власникам, щоб потім провести експертизу і слідчі дії. Наступного дня поліція провела огляд місця події і виявила, що два автобуси зникли.

Власники вирішили забрати їх без погодження з органом досудового розслідування, фактично віддавши їх в оренду кандидату в народні депутати. Той використовував їх у своїй виборчій кампанії, розмістивши на них напис: «До якої низості опустилися наші опоненти, щоб заради політичних ігор спалити в людей останнє — безкоштовні автобуси».

На Київщині #кандидат у депутати незаконно використав вилучені речові докази для власного піаруЯк повідомлялось...

Gepostet von Поліція Київської області am Samstag, 29. Juni 2019

«Поліція розглядає різні версії таких незаконних дій. Насамперед, це негативно вплинуло на хід розслідування кримінального провадження, а саме неможливість проведення експертиз для встановлення причин пожежі», — стверджує поліція.

Окрім того, правоохоронці відкрили за даним фактом кримінальне провадження за фактом самоправства.