Українська тенісистка Лазаренко виграла турнір U16

2354
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Українська спортсменка Катерина Лазаренко перемогла в юніорському турнірі Європейської тенісної федерації першої категорії. Чемпіонат проходив у Франції, повідомила користувач Тетяна Ковальчук на своїй сторінці в Facebook.

«Катерина Лазаренко переможниця турніру 1 категорія до 16 років, Авіньйон, Франція! Важкий спекотний тиждень. Температура в тіні 39—43 градусів. Молодець! Показала відмінний теніс і волю до перемоги, вписала своє ім'я в історію турніру та місцеві газети! Так й надалі і ще краще, Катерино!» — зазначила вона.

У фіналі турніру серед гравців українська спортсменка обіграла австралійку Хлою Ізабеллу Цзан з рахунком 6:1, 6:4.

Катерина Лазаренко победительница турнира 1 категория до 16 лет Авиньон, Франция! Тяжелая жаркая неделя. Температура в...

Gepostet von Tatiana Kovalchuk am Samstag, 29. Juni 2019

Крім того, за п'ять проведених матчів на турнірі Лазаренко не програла жодного сету своїм суперницям. Для 14-річної українки виграний титул став другим. Раніше вона здобула перемогу на турнірі U16 в Туреччині.