Українська тенісистка Лазаренко виграла турнір U16

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Українська спортсменка Катерина Лазаренко перемогла в юніорському турнірі Європейської тенісної федерації першої категорії. Чемпіонат проходив у Франції, повідомила користувач Тетяна Ковальчук на своїй сторінці в Facebook.

«Катерина Лазаренко переможниця турніру 1 категорія до 16 років, Авіньйон, Франція! Важкий спекотний тиждень. Температура в тіні 39—43 градусів. Молодець! Показала відмінний теніс і волю до перемоги, вписала своє імʼя в історію турніру та місцеві газети! Так й надалі і ще краще, Катерино!» — зазначила вона.

У фіналі турніру серед гравців українська спортсменка обіграла австралійку Хлою Ізабеллу Цзан з рахунком 6:1, 6:4.

Крім того, за пʼять проведених матчів на турнірі Лазаренко не програла жодного сету своїм суперницям. Для 14-річної українки виграний титул став другим. Раніше вона здобула перемогу на турнірі U16 в Туреччині.