ЦВК перевіряє дані про ізраїльське громадянство кандидата від «Слуги народу»

Автор:
Тетяна Павлова
Дата:

Центральна виборча комісія проводить перевірку даних про наявність у кандидата від партії «Слуга народу» в 169 одномандатному виборчому окрузі (Харків) Олександра Куницького, окрім українського, ще й ізраїльського громадянства.

Цю інформацію в коментарі журналістам підтвердив радник голови ЦВК Олександр Остапа, повідомляє громадянська мережа «ОПОРА» у Facebook.

«Є матеріали про те, що у Куницького є подвійне громадянство і про паспорт... Зараз в ЦВК є всі доказові документи. Зараз проводиться розслідування. Коли воно буде завершено, буде прийнято відповідне рішення», — заявив Остапа.

При цьому він не уточнив, як довго триватиме перевірка.

Коментар радника голови ЦВК Олександра Остапи щодо Олександра Куницького, який є кандидатом у народні депутати від партії "Слуга народу" по 169-му одномандатному виборчому округу у Харкові. Раніше ЗМІ виявили наявність у нього подвійного громадянства.

Gepostet von Громадянська мережа ОПОРА am Samstag, 29. Juni 2019

Про начебто наявність у Куницького подвійного громадянства 29 червня повідомив позафракційний народний депутат Андрій Денисенко, який оприлюднив у Facebook знімки нібито ізраїльського паспорта кандидата.

Денисенко стверджує, що у 2015 році Куницького начебто депортували з України за порушення прикордонного режиму. Також депутат заявляє, що тільки навесні цього року кандидат 8 разів перетинав українсько-російський кордон саме за паспортом Ізраїлю.

В продовження вчорашнього посту про «слугу народу» Олександра Куницького, який балотується по 169 окрузі в...

Gepostet von Андрій Денисенко am Samstag, 29. Juni 2019

Водночас сам Куницький на своїй сторінці у Facebook заявив, що проти нього розгорнули «безпрецедентну дискредитаційну кампанію».

«Точніше, один з опонентів. Ні, я не буду називати прізвищ, хоча знаю, хто і для чого це робить. Адже брудна кампанія проти мене почалася одразу після того, як стало відомо, що я йду на парламентські вибори від партії «Слуга Народу» у 169-му окрузі в Харкові. А округ цей, виявляється, дехто вже вважав «своїм», — написав він.

Кандидат від «Слуги народу» стверджує, що подав «усі необхідні документи до Центральної виборчої комісії, де їх перевірили і жодних порушень не знайшли».

Про безпрецедентну дискредитаційну кампанію, яку розгорнули проти мене мої політичні опоненти. Точніше, один з...

Gepostet von Alexander Kunitsky am Samstag, 29. Juni 2019