Зеленський призначив ще одного заступника голови СБУ і керівників управлінь в двох областях

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Президент Володимир Зеленський призначив заступником голови Служби безпеки України Дмитра Нескоромного, йдеться у відповідному указі.

Іншими указами Зеленський призначив керівником управління СБУ у Львівській області Олександра Бондарчука, у Закарпатській області — Івана Рудницького.

За словами журналіста Юрія Бутусова, Нескоромний пройшов всю кар’єрну драбину у відділі «К» (Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю) СБУ до заступника начальника і брав участь у затриманні «діамантових прокурорів». 27 лютого 2017 року новий начальник відділу «К», одіозний Павло Демчина, який прийшов на місце Віктора Тріпака, звільнив Нескоромного.

Зеленский назначает новое руководство СБУ - кто кандидаты?Временно исполняющий обязанности главы СБУ Иван Баканов...

Gepostet von Юрий Бутусов am Freitag, 28. Juni 2019

27 червня Зеленський призначив першим заступником голови СБУ Руслана Баранецького. Іншим указом Зеленський призначив Баранецького керівником Антитерористичного центру СБУ. Також глава держави звільнив начальників департаменту оперативно-технічних заходів, департаменту захисту національної державності та департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.