Аваков просить ЦВК переглянути рішення про реєстрацію Клюєва кандидатом у депутати

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав листа до голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук через реєстрацію кандидатом у народні депутати колишнього «регіонала» Андрія Клюєва.

Аваков просить ЦВК переглянути рішення про його реєстрацію.

За даними МВС, Клюєв виїхав з України у 2014 році та не проживав на території країни протягом останні пʼяти років. Це — порушення Конституції, відтак Клюєв не має права брати участі в парламентських виборах.

Копію листа Аваков опублікував у Facebook.

Неймовірні речі відбуваються з балотуванням громадянина Клюєва в нардепи. Нерішучість і пасивність низки державних...

Gepostet von Arsen Avakov am Dienstag, 2. Juli 2019

Раніше народний депутат Мустафа Найєм опублікував документ, який підтверджує, що Клюєв не проживав в Україні протягом останніх пʼяти років. Це лист Генеральної прокуратури до члена ЦВК Михайла Вербенського.

З нього видно, що у 2014 році Андрій Клюєв супроводжував президента-втікача Віктора Януковича під час перетину українсько-російського кордону, а пізніше сам вказував місцем свого проживання Москву. Саме цей документ додавали до матеріалів справи у Верховному суді, який скасував відмову в реєстрації Клюєву, яку ЦВК винесла 23 червня.

Если у кого-то вдруг есть сомнения, что Верховный суд или ЦИК не знали о том, что Андрей Клюев не проживал на территории...

Gepostet von Mustafa Nayyem am Dienstag, 2. Juli 2019