«Я дуже пишаюся». Кандидат від «Слуги народу» підтвердив своє ізраїльське громадянство

Автор:
Тетяна Павлова
Дата:

Александр Куницкий / Facebook

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» Олександр Куницький, який балотується по одномандатному округу №169 у Харкові, підтвердив наявність подвійного громадянства — українського та ізраїльського.

Про це він заявив на зустрічі з виборцями у Харкові 6 липня, повідомляє UA:Харків.

«Я емігрував зі своїм батьком в 12 років до Ізраїлю. У 2002 році вступив на службу до армії Ізраїлю. Чим я дуже пишаюся. В 2005 році, після армії, я повернувся до України. Відтоді я проживаю в Україні», — розповів Куницький.

Він також повідомив, що з моменту подачі документів до Центральної виборчої комісії звернувся до Генерального консульства Ізраїлю в Києві із заявою про відмову від ізраїльського громадянства.

Крім того, кандидат у депутати заявив, що внесення його до бази сайту «Миротворець» — найкращий піар для нього. «Додати мене на сайт «Миротворець» — це найкращий піар для мене i найяскравіший кінець для цього сайту. Бо якщо я — сепаратист зі своєю діяльністю, тоді кожен може завтра там опинитися», — сказав Куницький.

Я написав заяву про відмову від ізраїльського громадянства — кандидат по 169 округу Куницький

Олександр Куницький, який балотується від партії «Слуга народу» по округу №169 у Харкові, підтвердив, що з 12 років є громадянином Ізраїлю.Про це він заявив сьогодні, 6 липня, на зустрічі з виборцями у Харкові.«Я емігрував зі своїм батьком в 12 років до Ізраїлю. У 2002 році вступив на службу до армії Ізраїлю.Чим я дуже пишаюся. В 2005 році, після армії, я повернувся до України. Відтоді я проживаю на Україні», — сказав Куницький.Кандидат додав, що звернувся до посольства Ізраїлю із заявою про відмову від громадянства.Нагадаємо, про подвійне громадянство Куницького заявив нардеп Андрій Денисенко. Свою перевірку за цим фактом розпочала Центральна виборча комісія. Речник ЦВК Костянтин Хівренко каже: перевірка триває.Детальніше читайте за посиланням:https://kh.suspilne.media/news/29424

Gepostet von UA: Харків am Samstag, 6. Juli 2019