Луценко: Один із власників NewsOne фінансує оборонні замовлення Росії

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Генеральна прокуратура та Служба безпеки отримали інформацію про те, що один із кінцевих бенефіціарів українського телеканалу NewsOne — співвласник російського Промсвязьбанк, який фінансує оборонні замовлення Росії та війну на Донбасі.

Про це заявив генпрокурор Юрій Луценко.

СБУ та ГПУ здобуто інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній - бенефіціарних власників українського телеканалу «Ньюз Ван» та російського ПАТ « Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни- агресора. Ця інформація є остаточною для скликання РНБОУ і введення санкцій проти пов‘язаного з тероризмом телеканалу. Санкції зокрема передбачають анулювання ліцензій,заборону користування радіочастотним ресурсом України і припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Gepostet von Юрій Луценко am Montag, 8. Juli 2019

«Кінцевий бенефіціар, власник NewsOne — кіпрська компанія, керують якою відповідні громадяни Республіки Кіпр. Один із них — одночасно співзасновник іншої кіпрської компанії, співвласника російського ПАТ «Промсвязьбанк». А Промсвязьбанк визначено країною-агресором як банк, через який здійснюється фінансування оборонного замовлення Російської Федерації», — сказав Луценко.

Він вважає, що такої інформації досить, щоб Рада національної безпеки та оборони «прийняла санкції» проти каналу.

«Санкції, зокрема, передбачають анулювання ліцензій, заборону користування радіочастотним ресурсом України, припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування», — пояснив Луценко.