Генпрокурор Луценко застеріг канал «112 Україна» від трансляції фільмів про Медведчука

Дата:

Косарєв Олександр / УНІАН

Генеральний прокурор Юрій Луценко нагадав власникам ЗМІ про відповідальність за «антиукраїнську діяльність». Про це генеральний прокурор заявив у відеозверненні на Facebook.

«Власники прокремлівських медіа протестують проти допитів у ГПУ. Прикриваються журналістської незалежністю. Не вийде. Це моя ділянка фронту, і я буду робити все, щоб за антиукраїнську діяльність наставала передбачена законом відповідальність. Стаття 111 (державна зрада) і стаття 258 (фінансування тероризму) КК є підставою для допиту всіх причетних до цих брудних проросійських махінацій», — сказав Луценко.

Власники прокремлівських медіа протестують проти допитів в ГПУ. Прикриваються журналістською незалежністю. Не вийде. Це мій участок фронту і я робитиму все, щоб з антиукраїнську діяльність наступила законом передбачена відповідальність.Стаття 111 (державна зрада) і стаття 258 (фінансування тероризму) КК є підставою для допиту усіх причетних до цих брудних проросійських махінацій.

Gepostet von Юрій Луценко am Donnerstag, 11. Juli 2019

Він додав, що журналістів телеканалу NewsOne, який намагався організувати телеміст із російським госканалом «Россия 1», викликають на допити, тому що «в Україні є закон».

«За будь-які спроби минулі — телеміст, і майбутні — демонстрація російського пропагандистського фільму, який рекламується на каналі Медведчука [«112 Україна»] буде відповідальність», — заявив Луценко.