Зеленський на нараді в Одесі зажадав від в. о. голови ДФС звільнитися

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Президент Володимир Зеленський під час наради, яка була присвячена розвитку морських портів України, зажадав від в. о. голови Державної фіскальної служби і ексначальника місцевої митниці Олександра Власова написати заяву про звільнення. Про це повідомляє пресслужба президента в Facebook.

Так, суперечка виникла через звернення президента до Власова з питань необхідності ухвалення кадрових рішень щодо керівників Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць.

«Ми з вами домовилися, що ви звільните людей, митників, якщо вони самі не підуть на те, щоб написати заяви на звільнення... А потім я попросив надати мені реальні документи, вони не збігаються з вашим постом в Facebook. Тобто ви людей відправили у відпустку. Можна невелику доповідь з цього питання», — зауважив Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський вимагає звільнення в. о. голови ДФС 13.07.2019.

Під час робочої поїздки до Одеси Президент України Володимир Зеленський зі словами «Ви нас тут всіх і мене за ідіотів маєте?» змусив написати заяву про звільнення виконуючого обов'язки Голови Державної Фіскальної Служби Олександра Власова.

Gepostet von Офіс Президента України am Samstag, 13. Juli 2019

Відповідаючи на запитання, Власов заявив, що «за той короткий термін мета досягнута, вони звільнені від виконання обовʼязків».

У відповідь на це Зеленський заявив, що чиновник «тримає його за ідіота».

«Ви вважаєте, що я ідіот? Що я, ви нас вважаєте ідіотами? Я хочу, щоб ви особисто написали заяву на ваше звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили. Скажіть, будь ласка, мені дату, щоб я знав це не з Facebook, а з реальних документів», — уточнив він.

Крім того, Зеленський заявив, що для обрання голови Одеської ОДА буде проведено конкурс.

«Голова Одеської облдержадміністрації буде призначений за конкурсом. Ми маємо такий досвід проведення у Львові, де людина, яка була другою в списку з трьома прізвищами, стала головою облдержадміністрації», — зазначив він.