«Біжать від обстрілу». Українські військові в ООС знищили позицію бойовиків

Перегляди:
1174
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Українські військовослужбовці в зоні проведення Операції обʼєднаних сил знищили позицію бойовиків і зняли це все з квадрокоптера. Про йдеться на сторінці «Повернись живим» у Facebook.

«Ви коли-небудь бачили паніку окупантів, які тікають від обстрілу? Тоді показуємо. Це — автівка терористів. І, власне, самі бойовики. А, якщо бути точними, — командир взводу та командир батальйону 11-го мотострілецького полку (колишній батальйон «Восток»), який воює на Сході проти української армії», — йдеться в повідомленні.

Також бійці ООС уточнили, що бойовиків від міни врятувало «тільки диво».

«У 2014 році ми навіть не могли уявити, що будемо бачити ворога з такого ракурсу і в такій якості. Але зараз, завдяки сучасним квадрокоптерам та вмінням розвідників, це звичайна практика. До того ж, такі «очі» допомагають не тільки знищувати окупантів, а й зберегти життя наших військових», — підкреслюється в повідомленні.

Терористи тікають від обстрілу

Ви коли-небудь бачили паніку окупантів, які тікають від обстрілу? Тоді показуємо. Це – автівка терористів. І, власне, самі бойовики. А, якщо бути точними, – командир взводу та командир батальйону 11-го мотострілецького полку (колишній батальйон «Восток»), який воює на Сході проти української армії. За кілька секунд біля їхньої машини впаде міна. І цих двох врятує тільки диво. Чи надовго – то вже риторичне запитання. У 2014 році ми навіть не могли уявити, що будемо бачити ворога з такого ракурсу і в такій якості. Але зараз завдяки сучасним квадрокоптерам та вмінням розвідників це – звичайна практика. До того ж, такі «очі» допомагають не тільки знищувати окупантів, а й зберегти життя наших військових. Придбати коптери для українських бійців можна тут: https://clc.to/ZhJ_EQФонд «Повернись живим»

Gepostet von Повернись живим am Montag, 24. Juni 2019