Безсмертний розповів, як організувати роботу Тристоронньої контактної групи

Перегляди:
1322
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Ексвіцепрем'єр і колишній представник України в політичній підгрупі Контактної групи в Мінську Роман Безсмертний розповів, як слід організувати роботу Тристоронньої контактної групи на шостому році війни. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Вважаю, що на шостому (!) році війни треба мати структуру, яка супроводжувала б роботу мінського і нормандського процесів. На рівні держави необхідно створити координуючий орган, до якого увійшли б заступники міністрів і керівники служб, які дотичні до вище зазначених процесів. Саме ця структура мала б займатися серйозною аналітичною роботою: виробляти пропозиції, законопроєкти, рішення уряду», — зазначив він.

Також Безсмертний вважає, що до роботи цього органу слід підключити частину українського уряду.

«Дуже важливим є залучення до цієї роботи парламентських комітетів, у компетенції яких є питання, що розглядають в рамках нормандського і мінського форматів. В уряді один із віцепрем’єрів постійно має бути залучений до роботи в ТКГ, перебувати на постійному зв’язку. Боротьба проти зовнішнього ворога повинна об‘єднувати», — підкреслив він.

МІНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ АБО ЩО ДАЛІ? Після того як було оприлюднено указ Президента Зеленського про моє призначення до...

Gepostet von Роман Безсмертний am Sonntag, 14. Juli 2019

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо