Зеленський повторно просить спікера Парубія скликати позачергове засідання Ради

Дата:

Президент Володимир Зеленський направив повторний лист спікеру Верховної Ради Андрію Парубію. Глава держави вимагає провести позачергове засідання Ради, повідомляє пресслужба Офісу президента.

У документі президент нагадав, що повноваження парламенту припиняються у день відкриття першого засідання Верховної Ради нового скликання. А десята сесія Ради триває до 19 липня включно, а отже, до цього часу нардепів можна скликати на позачергове засідання.

«А Ви замість цього влаштовуєте собі майже двомісячні канікули до початку першого засідання Верховної Ради нового скликання. Хочу нагадати Вам та іншим народним депутатам України, що ОДИН ДЕНЬ (!) роботи парламенту коштує платникам податків 13,3 млн грн», — додав Зеленський.

За його словами, відмовляючись зібрати парламент на позачергове засідання, Парубій «проявляє злочинну бездіяльність, яка призводить до розтрати майже 700 млн гривень з державного бюджету».

Звернення Президента України Володимира Зеленського до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо відмови у скликанні позачергового засідання ВРУ.

Gepostet von Офіс Президента України am Donnerstag, 18. Juli 2019