У Борисполі після обшуків у міськраді затримали заступника мера. Генпрокурор показав, як посадовці ділять між собою хабар

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У Борисполі після обшуків у міській раді правоохоронці затримали першого заступника міського голови. Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Прокуратура Київської області затримала на гарячому першого заступника мера Борисполя та директора комунального підприємства Бориспільської міської ради, які вимагали й отримали від підприємців 60 тис. грн», — йдеться в повідомленні.

Також Луценко оприлюднив відео з прихованої камери, на якому посадовці Бориспільської міської ради ділять між собою хабар, що випросили в підприємців.

Різниця між словом і ділом. Прокуратура Київської області затримала на гарячому першого заступника мера Борисполя та директора комунального підприємства бориспільської міської ради, які вимагали і отримали від підприємців 60 тис грн.

Gepostet von Юрій Луценко am Freitag, 19. Juli 2019

Хабар вони отримали від підприємців за «укладання договорів підряду на виконання робіт, надання послуг, постачання товарно-матеріальних цінностей за бюджетні кошти». Згідно з відкритими даними, першим заступником мера Борисполя є Микола Корнійчук.

У Бориспільській міськраді та у помешканнях підозрюваних тривають обшуки.