Зеленський викликає ГПУ, МВС та СБУ «на килим» у справі Шеремета

Автор:
Тетяна Павлова
Дата:

Президент України Володимир Зеленський доручив 23 липня зібрати правоохоронні органи для звіту щодо розслідування справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Розкриття вбивства Павла Шеремета попередній президент та правоохоронні органи називали «справою честі». Минуло 3 роки. Питань залишається більше, ніж відповідей. 23 липня прошу зібратися Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ, голову Національної поліції та голову СБУ й доповісти про хід розслідування», — написав глава держави.

Зеленський наголосив, що українська спільнота вже давно має отримати відповідь на питання «Хто вбив Павла?»

Розкриття вбивства Павла Шеремета попередній Президент та правоохоронні органи називали «справою честі». Минуло 3 роки....

Gepostet von Володимир Зеленський am Samstag, 20. Juli 2019
  • 20 липня 2016 року в Києві було вбито журналіста Павла Шеремета, його автомобіль підірвали в центрі міста о 07:45. За три роки після загибелі Шеремета справу так і не розкрили.
  • Дружина журналіста Павла Шеремета, власниця «Української правди» Олена Притула подавала скаргу на бездіяльність Генеральної прокуратури у розслідуванні вбивства її чоловіка.
  • Мати журналіста не вірить, що цю гучну справу буде розкрито. Вона вважає, що у правоохоронних органів є «якісь інші причини, щоб не розкривати цю справу».