Скандал на 94 окрузі в Києві: «Самопоміч» заявила про фальсифікації, а Мосійчук каже, що зникла голова комісії

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Народний депутат Ігор Мосійчук заявив, що на 94 виборчому окрузі (Обухівський та Васильківський райони) немає голови окружної виборчої комісії. Про це він написав у Facebook.

УВАГА!!! РОЗШУК!!! РЕПОСТ!Зникла голова Окружної виборчої комісії #94округ Світлана Циганій!Після того як вночі...

Gepostet von Ігор Мосійчук am Sonntag, 21. Juli 2019

«Після того як вночі практично за руку на фальсифікації виборчої документації (підміна подання на членів ДВК від ВО «Самопоміч» на людей Ігоря Кононенка [Перший заступник голови фракції БПП]) була викрита в. о. тглава ОВК 94 Світлана Циганій, вона викликала собі швидку допомогу. Тієї ж ночі Циганій була госпіталізована до лікарні міста Українка з підозрою на гіпертонічний криз. Вранці палата Циганій виявилася порожньою, і лікарі не можуть її знайти», — написав він.

Зазначимо, що у 94 окрузі Кононенко змагається з Олександром Дубінським від «Слуги народу».

Раніше представник штабу партії Олег Лаврик звернувся до ЦВК і до міністра МВС Арсена Авакова. Він заявив, що на 94 окрузі йде підготовка до фальсифікацій, а окружна виборча комісія замінила представників партії невідомими людьми.

Підготовка до масових фальшувань на 94 окрузі!!! Сумнозвісний «округ Кононенка», де він і зараз є кандидатом. ОВК незаконно замінила 182 членів ДВК (серед них 34 голів, заступників та секретарів) від «Самопомочі». Вибори розпочались а від нас на дільницях працюють невідомі нам люди. Це відвертий злочин і підготовка до фальсифікацій. Всі відповідальні за виборчий процес органи попереджені і проінформовані. Дивіться деталі у відео.

Gepostet von Об'єднання "Самопоміч" am Samstag, 20. Juli 2019

«Горезвісний «округ Кононенка», де він і зараз є кандидатом. ОВК незаконно замінила 182 членів ДВК (серед них 34 голів, заступників і секретарів) від партії «Самопоміч». Вибори почалися, а від нас на дільницях працюють невідомі нам люди. Це відвертий злочин і підготовка до фальсифікацій», — заявив Лаврик.

Голова партії Андрій Садовий теж написав, що на окрузі готуються фальсифікації.

Опісля голосування

Gepostet von Андрій Садовий am Sonntag, 21. Juli 2019