Уряд встановив вартість індивідуальних автономерів

Перегляди:
2160
Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Кабінет міністрів визначив вартість індивідуальних автомобільних номерів. Відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 24 липня. Про це пише «РБК-Україна».

Зокрема, на засіданні Кабмін схвалив проєкт постанови «Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 4 червня 2007 p. № 795 і від 30 серпня 2007 р. № 1076».

У пояснювальній записці зазначається, що зараз можливість офіційно придбати номерний знак з бажаною комбінацією обмежена — передбачена доплата лише за 18 номерних знаків, які мають комбінацію з чотирьох однакових цифр (1111, 2222) і в межах від 0001 до 0009. Інші номери видаються в простій послідовності за звичайною вартістю.

«Така ситуація створює умови для корупційних проявів, пов'язаних з наданням привілеїв у видачі номерних знаків, на які є підвищений попит, але які не входять до зазначеного переліку номерних знаків», — йдеться у пояснювальній записці.

Так, для номерів із зазначеною комбінацією цифр встановлена наступна вартість: з 4 однакові цифри — 30 тис. грн; послідовні комбінації цифр від 0001 до 0009 — 30 тис. грн; з 4 цифр, 3 з яких однакові та йдуть підряд — 10 тис. грн; з двох послідовних пар однакових цифр — 10 тис. грн; з послідовних цифр 0123 або 1234 — 10 тис. грн; з 4 цифр, що починаються з двох нулів, а наступні дві цифри неоднакові — 8 тис. грн; з 4 цифр, з яких три однакові, але стоять не підряд, — 4 тис. грн; з 4 цифр, з яких однакові перша і третя або перша і четверта, а також друга і третя — 4 тис. грн.

Даний проєкт передбачає розширити перелік платних номерних знаків, які мають підвищений попит серед автовласників, і закріпити нормативно їхні ринкові ціни, а також збільшити вартість 18 комбінацій номерних знаків щонайменше утричі. Такі зміни забезпечать додаткове наповнення бюджету, створять зрозумілий та можливий механізм обрання номерного знака серед тих, які мають підвищений попит.


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter — ми виправимо