«Боровся до останнього». Помер спортсмен Роман Вірастюк

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Уранці, 27 липня, після складної операції помер спортсмен-легкоатлет Роман Вірастюк. Про це повідомив його брат, володар титулу «найсильніша людина планети» Василь Вірастюк у себе на сторінці в Facebook.

«27 липня 2019 року, о 5 годині ранку перестало битися серце Романа Вірастюка. 11 липня Роману була проведена термінова і дуже складна операція (аневризма, розшарування черевної аорти)! Він був бійцем, і незважаючи на всі АЛЕ, він боровся до останнього», — зазначив він.

😢27 ЛИПНЯ 2019 РОКУ, о 5-й РАНКУ, ПЕРЕСТАЛО БИТИСЯ СЕРЦЕ РОМАНА ВІРАСТЮКА... 11-го лмпня Роману була проведена...

Gepostet von Василь Вірастюк am Freitag, 26. Juli 2019

Пізніше з цього приводу висловився і міністр молоді та спорту Ігор Жданов, назвавши смерть спортсмена непоправною втратою.

«Не стало Романа Вірастюка — нашого друга, колеги, спортмена, митця, телеведучого, людини багатьох талантів, неординарної особистості з великим і добрим серцем. Для Міністерства молоді та спорту, кожного з нас — це непоправна втрата і великий біль. Співчуваємо, сумуємо та підтримуємо рідних Романа в цей важкий час. Вічна памʼять Роману Вірастюку. Друже, нам буде дуже тебе не вистачати», — підкреслив він.

Не стало Романа Вірастюка - нашого друга, колеги, спортмена, митця, телеведучого, людини багатьох талантів, неординарної...

Gepostet von Ігор Жданов am Freitag, 26. Juli 2019

Зі слів Василя Вірастюка, прощання зі спортсменом відбудеться 28 липня біля Міністерства молоді і спорту. Точний час буде відомо згодом.

Поховають Романа в рідному Івано-Франківську.