Вночі: у Москві затримали 1074 активісти, ЦВК прийняла протоколи з мокрими печатками, а Трамп хоче прирівняти антифашистів до терористів

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Sergei Bobylev / TASS / Getty Images

У Москві на мітинг вийшли тисячі людей. Поліція затримала 1074 активісти

Російські правоохоронці затримали 1074 активісти внаслідок масштабних мітингів, які сталися на вулицях міста. Про це повідомив журналіст і муніципальний депутат району Хамовники Ілля Азар ув Facebook.

«Затримали мене так (можете порівняти з протоколом, який мені видали): я йшов Великою Лубʼянкою на невеликій відстані за групою з 50 молодих людей з плакатами (вони ще скандували різне). Вже на Театральному проїзді в районі «Дитячого світу» повз мене пробіг загін спецназу, який прямував за цими молодими людьми. Я побіг за ними. Прибіг і побачив, що всі розсіялися, але одного хлопця заламали в захоплення і тримають головою вниз. Я почав знімати відео, начальнику цієї групи поліцейських це не сподобалося, він зажадав припинити зйомку. Я відмовився, звісно», — зазначив він.

Задержали меня так (можете сравнить с протоколом, который мне выдали)я шел по Большой Лубянке на небольшом отдалении...

Gepostet von Ilya Azar am Samstag, 27. Juli 2019

Після цього Азара затримали, однак на допомогу йому прийшов фотокореспондент.

«Він розлютився і наказав комусь мене затримати. Мене схопили, але підбіг фотокореспондент почав кричати, що я журналіст. Мене відпустили було, але я, не збираючись представлятися журналістом, повернувся до начальника і запитав: «Що, засцяв?» Після цього мене знову схопили і повели за руки в автозак. Привезли до «Метрополя», де стояли два автозаки, у яких не було вільних місць», — підкреслив він.

За версією поліцейських, журналіст перебував «у складі групи громадян в кількості близько 10 тис. осіб», хоча в пресслужбі ГУ МВС стверджують, що кількість учасників мітингу становила 3,5 тис. осіб.

Померла актриса Рассі Тейлор. Вона озвучувала Мінні Маус

В американському штаті Каліфорнія у віці 75 років померла актриса Рассі Тейлор, яка озвучувала персонажа Мінні Маус. Про це повідомив генеральний директор Disney Боб Айгер, говориться на сайті компанії.

«Понад 30 років Мінні і Рассі працювали разом, щоб розважати мільйони по всьому світу. Це партнерство зробило Мінні світовою знаменитістю, а Рассі — легендою Disney, яку любили шанувальники в усьому світі. Ми дуже вдячні Рассі за її талант, а також за величезний дух і величезну радість, яку вона принесла у все, що робила. Для нас було честю знати її і честю працювати з нею, і ми знаходимо розраду в тому, що її робота буде продовжувати розважати і надихати майбутні покоління. Нам дуже бракуватиме Рассі, і ми від усього серця звертаємося до її рідних і близьких з нашими глибокими співчуттями», — зазначив він.

ЦВК прийняла 194 протоколи з мокрими печатками

Центральна виборча комісія України прийняла 194 оригінальні протоколи про підсумки голосування на позачергових парламентських виборах. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Так, для розгляду та опрацювання були прийняті протоколи з таких округів: № 76 (Запорізька область), № 100 (Кіровоградська область), № 105 (Луганська область), № 118, 125 (Львівська область), № 127 (Миколаївська область), № 138 (Одеська область), № 180 (Харківська область), № 195 (Черкаська область), № 203 (Чернівецька область), № 207 (Чернігівська область).

Сьогодні, 27 липня ЦВК прийняла оригінальні протоколи про підсумки голосування 11 ОВК Всього прийнято оригінальні...

Gepostet von Центральна виборча комісія - Central Election Commission of Ukraine am Samstag, 27. Juli 2019

З поміткою «уточнений» були прийняті протоколи округів № 27, № 33, № 77, № 94, № 97, № 112, № 168, № 176.

Крім того, в ЦВК дали доручення підготувати і надати протоколи з мокрими печатками таким округах: № 14, № 21, № 89, № 92, № 93, № 132, № 143, № 193, № 217. З поміткою «уточнений»: № 18, № 34, № 50, № 52, № 59, № 96, № 107, № 114, № 137.

Посол Франції Ізабель Дюмон попрощалася з українцями. У неї завершився термін повноважень

Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, у звʼязку із завершенням її повноважень на цій посаді, звернулася до українців із прощальним повідомленням. Про це дипломат написала на своїй сторінці в Twitter.

«Дорогі друзі, прийшов час для мене сказати всім вам «до побачення» після майже чотирьох років в Україні, які пролетіли дуже швидко, оскільки були дуже насичені роботою, враженнями, відкриттями, зустрічами. Повірте, для мене це були незабутні роки», — зазначила вона.

Дюмон побажала українцям згуртованої роботи під керівництвом нової команди і вирішення проблем, які заважають розвитку країни.

«Зі свого боку, ми, Європа і Франція зокрема, і в подальшому будемо поруч, щоб надавати вам допомогу і підтримку. Спасибі усім вам і удачі», — підкреслила вона.

Трамп шукає можливість прирівняти антифашистів до терористів

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп шукає можливість прирівняти рух американських антифашистів до терористичної організації. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter.

«Розглядається можливість оголосити ANTIFA, божевільних боягузливих ліворадикалів, які бʼють людей (тільки тих, хто не може дати здачі) по голові бейсбольними битами, терористичною організацією», — зазначив він.

Крім того, Трамп порівняв антифашистів з вуличною бандою латиноамериканців MS-13, які вважаються найнебезпечнішими у США.

Трамп запевняє, що рішення заборонити рух антифашистів призведе до полегшення роботи правоохоронців.