Вакарчук вирішив підтримати проєкт журналістки Яніни Соколової. Для цього він продасть сорочку

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Про що фільм?

  • Молода успішна журналістка Ніна здається цілком щасливою: коханий чоловік, двоє дітей, улюблена робота, друзі й молодість. Проте одного разу у неї діагностують рак. Ніні роблять операцію з видалення внутрішніх жіночих органів. Оперує онколог Олександра, молода лікар з міжнародним досвідом. Саме вона стає для Ніни найближчою людиною, точкою опори і символом одужання.

    Головні ролі у фільмі зіграють сама Яніна Соколова, музикант Валерій Харчишин і актриса Валерія Ходос.

Український співак і політик Святослав Вакарчук вирішив підтримати проєкт журналістки Яніни Соколової про фільм, створений на реальних подіях з життя дівчини. Для цього він вирішив продати свою сорочку на благодійному аукціоні, повідомив він у себе в Facebook.

«Яніна Соколова, людина яка вражає, надихає, дивує, мотивує. Талановита і щира. Її новий проєкт «Я, Ніна» — повнометражний художній фільм, заснований на реальних подіях з життя телеведучої та журналістки», — зазначив він.

Yanina Sokolova, людина яка вражає, надихає, дивує, мотивує. Талановита і щира. Її новий проект Я, Ніна - повнометражний...

Gepostet von Святослав Вакарчук am Sonntag, 28. Juli 2019

Вакарчук також розповів, що благодійний аукціон триватиме до кінця місяця.

«Маю честь долучитися своїм лотом до благодійного аукціону, який Яніна та її команда проводять до 31 липня, а зібрані гроші підуть на зйомки фільму», — підкреслив він.

  • 22 травня Соколова почала збір коштів для створення фільму. Про це вона написала у Facebook. Станом на 24 травня вже зібрано 1 210 513 гривень.