В окупованому Криму розпочався марафон зі збору коштів для оштрафованих у Москві кримських татар

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

В окупованому Росією Криму стартував новий марафон зі збору коштів на сплату штрафів, призначених російським судом за акцію на Красній площі на підтримку кримськотатарських політвʼязнів. Про це повідомляє у Facebook «Кримська солідарність».

«У відповідь на вирок Таганського районного суду Москви, стартував новий «Кримський марафон». З 10:40 ранку до 15:30 дня суддя Смоліна «розглянула» матеріали 18 адміністративних справ, ухваливши визнати всіх винними і оштрафувавши 18 кримських татар на 360 тисяч рублів», — йдеться в повідомленні.

Що таке «Кримський марафон»

  • акція, створена громадською ініціативою «Кримська солідарність» у 2017 році, коли кримським татарам призначили адміністративні штрафи за те, що сотні людей вийшли на одиночні пікети, щоб показати свою незгоду зі звинуваченнями.

Після цього судового рішення, яке було винесено напередодні, десятки людей почали викладати в мережу фотографії з плакатами «Єдність дорожча за штрафи», які демонструють згуртованість і солідарність з тими, кого в Москві несправедливо звинуватили в адміністративному правопорушенні.

⚡️ «ЕДИНСТВО ДОРОЖЕ ШТРАФОВ»:«КРЫМСКИЙ МАРАФОН»(видео)В ответ на приговор Таганского районного суда г. Москва, стартовал новый «Крымский марафон». С 10.40 утра до 15.30 дня судья Смолина «рассмотрела» материалы 18 административных дел, постановив признать всех виновными и оштрафовав 18 крымских татар на 360 тысяч рублей. Следующие процессы пройдут августе в Мещанском районном суде.Десятки людей выкладывают в сеть фотографии с плакатами «Единство дороже штрафов», дабы показать свою сплоченность и солидарность с теми, кого сегодня несправедливо обвинили в административном правонарушении предусмотренным ст. 20.2 ч.5 КоАП РФ.У крымских татар есть одна замечательная традиция – разделять беды и радости вместе. Крымский марафон – это показатель того, что какими бы огромными не были штрафы, народ не согласится в несправедливостью и будет помогать своим соотечественникам и единоверцам. Крымский марафон был создан общественной инициативой «Крымская солидарность» в 2017 году, когда крымским татарам назначили административные штрафы за то, что сотни людей вышли на одиночные пикеты, дабы показать своё несогласие с теми обвинениями и ярлыками, которые навешивают на народ.

Gepostet von Крымская солидарность am Dienstag, 30. Juli 2019

«Кримський марафон — це показник того, що хоч якими б величезними були штрафи, народ не погодиться з несправедливістю і буде допомагати своїм співвітчизникам і одновірцям», — зазначили в «Кримській солідарності».