До ВККС не змогли добрати члена за квотою омбудсмена Денісової. Активісти влаштували акцію перед засіданням та вимагали її відставки

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Під офісом Уповноваженої з прав людини в Києві активісти влаштували акцію «Зупинити вовче правосуддя». Вони вимагали від омбудсмена Людмили Денісової піти у відставку через можливу домовленість з головою Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) Павлом Вовком.

Акцію влаштували через оприлюднені Національним антикорупційним бюро (НАБУ) записи розмов, які нібито підтверджують причетність Денісової до схеми із просування «своїх» людей у склад Вищої кваліфікаційної комісії (ВККС). Це, ймовірно, робив голова Окружного адмінсуду Києва Павло Вовк, а Денісова йому допомагала.

Сьогодні #Небайдужі та Фундація DEJURE провели акцію під офісом Уповноваженої ВРУ з прав людини.Нагадую, з...

Gepostet von Maksym Kostetskyi am Dienstag, 30. Juli 2019

Акція розпочалася перед запланованим засіданням конкурсної комісії, яка мала добрати людину до ВККС за квотою Денісової. Але засідання не відбулося через відсутність кворуму, написала одна з організаторів акції та голова правління ГО «Центр інформації про права людини» Тетяна Печончик.

«Сама Денісова досі ніяк не відреагувала на скандал навколо #ОАСК і аудіозаписи, оприлюднені НАБУ, які можуть свідчити про вчинення нею корупційних дій», — написала вона.

Засідання конкурсної комісії з добору члена Вищої кваліфкомісії суддів України за квотою Уповноваженої Верховної Ради з...

Gepostet von Tetiana Pechonchyk am Dienstag, 30. Juli 2019