У ТКГ домовилися з 1 серпня почати розміновування території навколо моста у Станиці Луганській

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

На засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську українська сторона домовилася з бойовиками Донбасу розпочати з 1 серпня розміновувати територію навколо моста у Станиці Луганській.

Про це у Facebook повідомила прессекретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Тристороння контактна група констатувала, що в цілому режим тиші, оголошений 21 липня 2019 року, зберігається. За цей...

Gepostet von Darka Olifer am Mittwoch, 31. Juli 2019

«Досягнуто домовленості щодо початку розмінування прилеглих до мосту територій від завтрашнього дня. До початку ремонту на мосту має бути прибрано блокпост і символи квазіугруповань, подальший демонтаж фортифікаційних споруд в районі Станиці Луганської повинен бути одночасним і дзеркальним», — написала вона.

У Мінську зійшлися на тому, що «режим тиші» в цілому дотримується, оскільки з 21 липня жертв серед мирних жителів не було. Однак бойовики не пускають спостерігачів місії ОБСЄ на території, які вони контролюють.

«У гуманітарній підгрупі продовжують працювати над підтвердженням утримуваних осіб і готують усе необхідне для подальшого звільнення людей. Активізовано роботу з пошуку зниклих безвісти: найближчим часом буде узгоджено алгоритми ідентифікації та передачі останків загиблих», — додала Оліфер.