«Хабар» для Богдана: Кличко попросив НАБУ розслідувати заяву голови Офісу президента

Автор:
Олег Панфілович
Дата:

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Національного антикорупційного бюро з проханням розслідувати заяву голови Офісу президента Андрія Богдана про спробу його підкупу. Про це Кличко написав у Facebook.

«30 липня 2019 року на пресконференції пан Богдан заявив представникам ЗМІ, що йому в розмові пропонували хабар $20 млн. І нібито ця розмова відбулася в інтересах Київського міського голови, тобто у моїх інтересах. Я не уповноважував жодну особу на подібні «переговори»! А такі висловлювання пана Богдана, який є Керівником Офісу Президента України, підлягають перевірці у рамках досудового розслідування, оскільки можуть свідчити про вчинення кримінальних правопорушень», — написав Кличко.

За словами міського голови, слідчі мають встановити «хто, від чийого імені і з якою пропозицією» звертався до Богдана, а після цього або оголосити підозри встановленим особам, або Кличко вимагатиме в пана Богдана вибачень за розповсюдження неправдивої інформації.

«Наслідком подібних заяв має бути не тільки оприлюднення їх на пресконференціях. Переконаний, що у НАБУ є всі можливості розслідувати оприлюднену інформацію і встановити істину в цій справі. І сподіваюся, що пан Богдан сприятиме розслідуванню. Якщо, звичайно, керівник Офісу Президента України, сказав журналістам правду», — додав Кличко.

Друзі! Я звернувся в НАБУ, аби там відкрили кримінальне провадження за заявою керівника Офісу Президента Андрія Богдана...

Gepostet von Віталій Кличко am Mittwoch, 31. Juli 2019

Про що йдеться?

На пресконференції 30 липня Богдан розповів про зустріч з одним із адвокатів одного із «смотрящих» у Київраді, який повідомив, що «на роботі з бюджетом» Київради вони заробляють близько $40 млн на рік. «Він попросив не рухати голову КМДА і запропонував цей бюджет поділити навпіл», — повідомив Богдан. Цю інформацію Богдан пообіцяв передати правоохоронцям.