Син Шумахера здобув першу перемогу у «Формулі-2»

Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Dan Mullan / Getty Images

Син семиразового чемпіона світу Міхаеля Шумахера Мік здобув свою першу перемогу у «Формулі-2» перед Гран-прі Угорщини. Про це повідомляє France24.

Так, 20-річний Мік виграв спринтерську гонку — 28 кіл для Prema Racing. Він фінішував восьмим у суботній повнометражній гонці.

Тим не менш, Шумахер випередив гонщика Нобухару Мацусіту з Карліна, якого підтримує Honda, на 1,5 сек.

Японський гонщик отримав два додаткові очки за краще коло. Три лідери чемпіонату, Нік де Вріз, Ніколас Латіфі і Лука Гіотто, фінішували один за одним і посіли з 6 до 8 місця.

Що сталося з Міхаелем Шумахером?

У грудні 2013 року гонщик упав під час катання на гірських лижах у французькому Мерібелі. Він отримав важку черепно-мозкову травму з множинними пошкодженнями обох півкуль мозку. Спортсмен довго пробув у комі, з вересня 2014 року він відновлюється на своїй віллі у Швейцарії.

• Сімʼя семиразового чемпіона світу у «Формулі-1» Міхаеля Шумахера виступила з заявою напередодні 50-річчя легендарного спортсмена.
  • Легендарний австрійський гонщик, триразовий чемпіон світу в «Формулі-1» Нікі Лауда помер 20 травня. Йому було 70 років.