У Шотландії розкопали «бенкетну залу» вікінгів XII століття

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

UHI Archaeology Institute

На одному з островів Шотландії студенти-археологи натрапили на залишки стародавньої будівлі, імовірно, «бенкетної зали» вікінгів. Про це пише CNN.

Археологи припускають, що залишки зали збереглися ще з XII століття.

Відкриття зробила команда студентів Інституту археології, які проводили розкопки на фермі Скайл у Вестнессі, на острові Раузі. Вестнесс згадується в історичній розповіді про регіон як місце, де жили вікінги.

Дослідники вважають, що це місце колись було залою для застіль і гулянь, де збиралися багатії.

Norse hall discovered in Orkney

Another day, another incredible archaeological find in Orkney 😮The Archaeology Institute UHI team at Skaill in Rousay has uncovered an ancient Viking drinking hall during recent excavations.Read more ➡️ bit.ly/2KtyVCJThanks to Bobby Friel (@takethehighview on Twitter) for the video.

Gepostet von orkney.com am Dienstag, 6. August 2019
  • У Велику Британію через 60 років повернувся фрагмент Стоунхенджа, який був вивезений до США 89-річним англійцем Робертом Філліпсом після розкопок і робіт зі зміцнення памʼятки.
  • У провінції Ель-Мінья на південь від Каїра вчені виявили три мумії, яким понад 2,5 тис. років. Їх відкрили єгиптолог Захі Хавасс та його команда. Вчені розкрили три запечатаних саркофаги часів 26-ї династії фараонів (VII—VI ст. до н. е.). Ці саркофаги виявили ще півтора року тому.