«Квартал 95» знайшов актора для пародій на Зеленського

Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

Юрій Великий

Instagram / yuri_velikiy

Команда студії «Квартал 95» знайшла актора, який буде пародіювати президента Володимира Зеленського. Швидше за все, ним стане колишній учасник дуету «Брати Шумахери» Юрій Великий.

Про це повідомляє «Українська правда».

Великий у новій ролі повинен зʼявитися на концерті «Вечірнього Кварталу» 13 серпня в Одесі. У своєму Instagram він опублікував відео з гримерки, де він пародіює Зеленського, а «Квартал 95» у Facebook показав фрагменти репетицій з його участю.

На концерт "Вечірнього Кварталу" в Одесу їде навіть ВІН!

На концерт "Вечірнього Кварталу" в Одесу їде навіть ВІН! А в тебе які відмовки?Шкидше за квитками: http://kvartal95.com/afisha/kvartal95/

Gepostet von Студия "Квартал 95" am Montag, 5. August 2019
Читання сценарію "Вечірнього Кварталу"

Актори Студії "Квартал 95" почали репетиції до нового концерту "Вечірнього Кварталу", зйомки якого відбудуться вже 13 серпня на Летний Театр ''Морвокзал" в Одесі. Евгений Кошевой читає акторам сценарій. Ми хочемо простежити шлях цього жарту на читанні, на репетиції і вже на самому концерті в Одесі. Слідкуйте й ви!І, звичайно, купуйте квитки: http://kvartal95.com/ua/afisha/kvartal95/

Gepostet von Студия "Квартал 95" am Donnerstag, 1. August 2019

На концерті в Одесі також буде пародія на лідера партії «Голос» і гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. Його гратиме Олександр Пікалов, відомий завдяки пародіям на Віктора Януковича.