У США заборонили брати в літак компʼютери MacBook Pro, які Apple відкликала через проблеми з батареями

Перегляди:
3652
Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Федеральне авіаційне управління США заборонило перевозити в літаках компʼютери MacBook Pro виробництва 2015 року. Про це повідомляє Bloomberg.

Йдеться про моделі з 15-дюймовими екранами, в яких Apple виявила проблеми з батареями. Їх не дозволять брати ні в якості багажу, ні в салон літака. В ФАУ припускають, що несправні багареї можуть спричинити пожежу. Також в управлінні наголошують, що будь-які пристрої з літій-іонними батареями мають бути вимкнені під час польоту.

Раніше компанія Apple заявила, що безкоштовно замінить батареї у 15-дюймових ноутбуках MacBook Pro з дисплеєм Retina, випущених у середині 2015 року. Компанія виявила в цих моделях перегрівання батареї, що може бути небезпечним.

  • На початку червня Apple презентувала новий компʼютер Mac Pro 6 із процесором Intel Xeon. Його ціна стартує від $5 999 (понад 160 тис. грн) за комплектацію з 8-ядерним процесором і SSD на 256 ГБ. Також Apple представила монітор із 32-дюймовим екраном і роздільною здатністю 6K. Він коштує від $4 999 (близько 135 тис. грн).
  • Компанія Apple оголосила про старт продажу підставок Pro Stand для моніторів Mac за $999. Підставка має унікальну конструкцію, яка дозволяє змінювати положення екрана під різними кутами та розташовувати його в портретній орієнтації.