На заводі «Антонов» пройшла репетиція військового маршу до Дня Незалежності. Один із режисерів — кліпмейкер Бадоєв

Перегляди:
1294
Автор:
Костя Андрейковець
Дата:

У Києві на злітній смузі заводу «Антонов» пройшла перша репетиція офіційного військового маршу до Дня Незалежності, який відбудеться 24 серпня.

Про це theБабелю повідомили в Генштабі.

«У підготовці беруть участь кілька «коробок» військових, серед яких переважно орденоносці», — заявили у відомстві.

У репетиції не задіяна бронетехніка, але, крім військовослужбовців Збройних сил, беруть участь службовці Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Держприкордонслужби.

Як пише колишній радник міністра оборони Юрій Бірюков, у заході задіяні більше десяти «коробок». Він також зазначив, що в організації беруть участь «нові режисери», які пропонують «фантастичні ідеї».

На взлетке Антонова началась репетиция... ага, парада. Нет, не марша ветеранов, а именно парада. Чуть больше десятка "...

Gepostet von Юрий Бирюков am Donnerstag, 15. August 2019

За інформацією «ТСН», режисерами «Ходи Гідності» стали продюсер і кліпмейкер Алан Бадоєв та хореограф Олена Коляденко.

«У цей святковий і урочистий день ми хочемо додати трохи видовищності, зрозумілої кожному українцю. Безумовно, основні державні канони будуть дотримані. Ми їх шануємо і намагаємося врахувати всі деталі. Головними героями свята стануть люди, українці, наші співгромадяни, які своїм талантом і працею створюють історію нашої країни», — заявив один із постановників маршу.

Сам Бадоєв уже опублікував кілька фото з репетиції.