Шість країн заявили про готовність прийняти біженців із судна Open Arms

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Шість країн Європи заявили про свою готовність прийняти мігрантів з Ірану та Іраку, які перебувають на судні Open Arms, якому напередодні дозволили зайти у територіальні води Італії. Премʼєр-міністр Італії Джузеппе Конте повідомив про це у листі міністру внутрішніх справ Маттео Сальвіні, який опублікував у Facebook.

За словами Джузеппе Конте, готовність прийняти 147 біженців, яких у Середземному морі врятувало судно Open Arms, висловили Румунія, Німеччина, Франція, Португалія та Люксембург. Нині судно перебуває неподалік італійського острова Лампедуза, проте досі не отримало дозволу зайти в його порт.

Gentile Ministro dell’Interno, caro Matteo, ti scrivo questa lettera aperta perché il caso della nave Open Arms domina...

Gepostet von Giuseppe Conte am Donnerstag, 15. August 2019

Про що йдеться?

Іспанське гуманітарне судно Open Arms з іранськими та іракськими біженцями на борту з 2 серпня очікує в Середземному морі, поки його прийме якийсь із європейських портів.

Адміністративний суд у Римі своїм рішенням у середу, 14 серпня, дозволив судну з врятованими у Середземному морі біженцями на борту увійти в територіальні води Італії. Відповідне рішення суд ухвалив за позовом організації Proactiva Open Arms. Міністр Сальвіні повідомив, що подаватиме апеляцію на рішення суду.