СБУ мала видати Ізраїлю організатора найбільшої наркомережі в Telegram. Той втік просто в «Борисполі»

Автори:
Олег Панфілович, Оксана Коваленко
Дата:

Дов Сільвер

Facebook / Amos Dov Silver

Громадянин США Дов Сільвер, підозрюваний в організації найбільшої в інтернеті мережі наркоторговців, втік від української поліції безпосередньо перед видачею ізраїльським правоохоронцям. Про це theБабелю повідомило джерело в правоохоронних органах.

«Учора відбулася апеляція щодо Сільвера, постанова про екстрадицію набула чинності. Відразу після цього співробітники СБУ затримали його та повезли в «Бориспіль» на вечірній рейс в Ізраїль. В аеропорту, під час проходження контролю, фігурант втік з-під варти», — повідомило джерело.

Сільвера називають натхненником і організатором найбільшої мережі з продажу наркотиків в інтернеті «Телеграсс». Наркотичні засоби продавали за допомогою месенджера Telegram. У мережі були задіяні десятки тисяч наркоторговців в Ізраїлі, США, Німеччині й Україні. Керівництво мережі перебувало в Ізраїлі, звідки координувало роботу. Наркотики продавали, зокрема, неповнолітнім. У цій справі в Ізраїлі затримано понад 20 спільників Сільвера.

У Службі безпеки заявили, що у звʼязку з втечею Сільвера проведуть внутрішнє розслідування.

СБ України проводить службове розслідування за фактом втечі із приміщення міжнародного аеропорту «Бориспіль» громадянина...

Gepostet von Служба безпеки України am Freitag, 16. August 2019

Співробітники спецслужби, які брали участь у процедурі екстрадиції відсторонені від виконання службових обовʼязків на час перевірки. Зараз вони надають пояснення Управлінню внутрішньої безпеки СБУ.