Правоохоронці затримали підозрюваних у вбивстві двох жінок, які зникли під Києвом

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

Правоохоронці розкрили вбивство матері й доньки, які два дні тому зникли дорогою з Броварів до Києва. Затримано четверо підозрюваних в організації та виконанні замовного вбивства двох жінок. Про це повідомляє речниця генпрокурора Луценка Лариса Сарган.

«Прокуратурою Київської області спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та слідчими ГУ НП в Київській області затримано 4 підозрюваних в організаціі та виконанні замовного вбивства двох жінок», — написала Сарган.

Зʼясувалося, що колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові суперечки щодо поділу майна після розлучення, розуміючи, що судове рішення буде на користь колишньої дружини і її дочки, змовився зі своєю третьою дружиною, замовив і проплатив вбивство потерпілої та її дочки.

Вбивство двох жінок, які два дні тому пропали під Києвом, розкрито. Підозрювані у вбивстві затриманіПрокуратурою Київської області спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області та слідчими ГУ НП в Київській області затримано 4 підозрюваних в організаціі та виконанні замовного вбивства двох жінок. Як з‘ясовано, колишній чоловік потерпілої, з якою у нього тривають судові спори щодо поділу майна після розлучення, переслідуючи корисну мету, усвідомлюючи неминучість судового рішення на користь колишньої дружини та її доньки, діючи у змові зі своєю третьою дружиною, замовив та проплатив вбиство потерпілої та її доньки, скориставшись для цього послугами раніше судомого за умисні вбиства. Життя двох осіб замовники оцінили у $50тис!Усіх причетних до резонансного злочину щойно затримано.***Нагадаю, мова йде про матір – 53-річну Надію Головач та її 31-річну доньку Юлію Зайковську. Жінки виїхали в суботу, 17 серпня, з міста Бровари у напрямку до Києва і пропали.

Gepostet von Лариса Сарган am Dienstag, 20. August 2019

Для цього він скористався послугами раніше судимого за умисне вбивство. Життя двох людей замовники оцінили в $50 тисяч. Усіх причетних затримали.