У Києві на День Незалежності закриють кілька центральних станцій метро

Автор:
Олена Козаченко
Дата:

У Києві на День Незалежності 24 серпня не буде працювати станція метро «Майдан Незалежності», а також вхід і вихід станції «Хрещатик» на вулиці Інститутській та Алеї Небесної сотні. Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

«24 серпня, у зв’язку із відзначенням у м. Києві 28-ї річниці незалежності України, буде зачинено на вхід і вихід станції «Майдан Незалежності» та «Хрещатик» на вулицю Інститутську та Алею Небесної сотні з початку роботи до закінчення заходів (у зазначений період роботу станції «Майдан Незалежності» буде організовано тільки для пересадки з лінії на лінію)», — йдеться в повідомленні.

Також 24 серпня у звʼязку з проведенням футбольного матчу на стадіоні НСК «Олімпійський» між командами «Динамо» (Київ) і «Олімпік» (Донецьк) будуть обмеження на вхід для пасажирів станцій «Площа Льва Толстого», «Олімпійська», «Палац спорту» після закінчення гри.

Увага! Зміни у роботі метрополітену!24 серпня, у зв’язку із відзначенням у м. Києві 28-ї річниці незалежності України,...

Gepostet von КП "Київський метрополітен" am Donnerstag, 22. August 2019