Богдан прокоментував ситуацію зі своєю поїздкою до Сен-Тропе на День Незалежності

Перегляди:
6257
Автор:
Андрій Сухраков
Дата:

Керівник Офісу президента Андрій Богдан, який на День Незалежності України поїхав на весілля юриста і блогера Андрія Довбенка до Франції, вперше прокоментував інцидент. Про це він розповів у себе в Facebook.

«Парахоботіки узбагойтесь)) У вільний від роботи час, куди хочу туди йду, Хочу на весілля у Сен-Тропе, хочу на фронт у Піски))) Принципово — не красти (але цього Вам не зрозуміти)», — зазначив він.

Парахоботіки узбагойтесь)))У вільний від роботи час, куда хочу туди іду,-Хочу на весілля в Сан ТропеХочу на фронт в Пески)))Принципово - не красти (но цього Вам не понять).

Gepostet von Андрей Богдан am Montag, 26. August 2019
  • Керівник Офісу президента Андрій Богдан та київський забудовник Андрій Вавриш три дні, в тому числі і День Незалежності України, провели на весілля Андрія Довбенка, відомого українського юриста і блогера у Франції.
  • Крім Богдана, на весіллі Довбенка був також відомий київський забудовник Андрій Вавриш, який раніше презентував проєкт переїзду Офісу президента до «Українського дому».
  • Раніше президент Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Богдан з неофіційним візитом літали в Одесу на гумористичний концерт «Ліги сміху».