Під двері правозахисника принесли вінки, могильний хрест і сокиру. Він підозрює помічника нардепа

Автор:
Аліна Дяченко
Дата:

У Чугуєві Харківської області невідомі принесли вінки, могильний хрест і сокиру під двері адвоката, заступника голови групи «Мережа антикорупційних центрів» Романа Лихачова. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Ось таке попередження вночі я сьогодні отримав і в офіс, і в квартиру, особливо сокиру у вхідних дверях і напис на похоронній стрічці «Ромочко, якщо не припиниш займатися [...] наступна у тебе в голові», — написав він.

Вот такое предупреждение ночью я сегодня получил и в офис и в мою квартиру , особенно топор во входной двери и надпись...

Gepostet von Роман Лихачов am Sonntag, 25. August 2019

Правозахисник вважає, що це може бути пов’язано з його розслідуванням про роботу «наливайок» у Чугуєві, торгівлю без ліцензії в кафе і схеми ухилення від податків. Лихачов припускає, що за цим може стояти депутат Чугуївської міськради, помічник народного депутата Дмитра Шенцева Руслан Овчаренко.

За словами Лихачова, поліція наразі проводить слідчі дії. «Поліцію вранці викликали, проводяться слідчі дії. Попередження робили і вбитому активісту Миколі Бичку. Упевнений, що поліція знову нікого не знайде», — каже Лихачов.