Українські миротворці в Конго пройшли перевірку інспекції ООН. Їх визнали найкращими в республіці

Перегляди:
1122
Автор:
Дмитро Мирончук
Дата:

Українські миротворці в ході інспекції ООН в Демократичній Республіці Конго

Пресслужба Міністерства оборони України

Українські миротворці в Демократичній Республіці Конго успішно пройшли перевірку штабом Місії ООН. На переконання інспекторів, український контингент є одним з найкращих підрозділів Місії в африканській країні, передає Міноборони.

Інспекцію COE (Contingent Owned Equipment) проводили в базовому таборі 18-го окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації у ДР Конго, що дислокується в місті Гома. Перевіряли автомобільну техніку, озброєння, системи зв’язку та навігації, медичне обладнання, забезпечення дозвілля, проживання тощо.

Заступник командира загону підполковник Мар’ян Булига повідомив, що ретельний огляд обладнання і техніки викликаний необхідністю компенсації, яку ООН сплачує Україні за їхнє використання. Інспектори зокрема відзначили медичну службу загону та роботу інженерного взводу щодо забезпечення табору якісною водою.

Повідомляють, що за три місяці служби у ДР Конго українські екіпажі здійснили понад 750 польотів на вертольотах Мі-8 та Мі-24 — це близько 800 годин у повітрі.