Депутат від «Слуги народу» Куницький поскаржився, що його без попередження перевели в інший комітет

Автор:
Катерина Коваленко
Дата:

Новообраний народний депутат від «Слуги народу» Олександр Куницький заявив, що його без попередження перевели до іншого комітету Верховної Ради. Про це він написав у Facebook.

Куницький стверджує, що його без його відома виключили з комітету з питань забезпечення правоохоронної діяльності та перевели до комітету з питань транспорту та інфраструктури.

«Сьогодні ж, прибувши на засідання, від голови комітету [з питань забезпечення правоохоронної діяльності] Дениса Монастирського я з подивом дізнався, що «хтось» вирішив перевести мене в інший комітет. Без пояснення причин і узгодження зі мною! Кому ж я можу заважати реформувати поліцію?» — написав депутат.

Сегодня прошло первое, полуформальное заседание комитета по вопросам обеспечения правоохранительной деятельности. По предварительной информации, в данном комитете я должен был занимать должность заместителя главы комитета. Сегодня же, прибыв на заседание, от главы комитета, Дениса Монастырского, я с удивлением узнал, что "кто-то" решил перевести меня в другой комитет. Без объяснения причин и согласования со мной! Кому же я могу мешать реформировать полицию???) Ваши варианты?!🤫

Gepostet von Alexander Kunitsky am Dienstag, 27. August 2019

У комітеті з питань забезпечення правоохоронної діяльності Куницький мав бути заступником голови.